Port Żeglugi Mazurskiej

Port Żeglugi Mazurskiej (Bulwar Loir et Cher) to miejsce nader chętnie odwiedzane przez przybyłych do Węgorzewa turystów.

Kursują stąd statki wycieczkowe pływające na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W okresie od 15 czerwca do 15 września codziennie odbywają się rejsy do Giżycka, Mikołajek, Rucianego Nidy.

Osoby preferujące krótsze wycieczki, mogą wybrać się w rejs po Jeziorze Mamry wokół wyspy Upałty. Krótkie trasy realizują też niewielkie statki wynajmowane w miejscowym Klubie Morskim LOK (ul. Braci Ejsmontów 2) lub w Ośrodku Wypoczynkowo - Żeglarskim „Wiking” (Kal 14).

Podczas rejsu statkami Żeglugi Mazurskiej można posilić się w działających na pokładach bufetach, a grupy zorganizowane mogą nawet zamówić obiad i kolację.

Żegluga Mazurska na specjalne zamówienie oferuje także kameralne rejsy małymi statkami w gronie od 10 do 15 osób oraz możliwość urządzenia na swoich statkach przyjęć i konferencji.Tekst: Sandra Nejranowska-Białka

Dodaj opinię

Malownicza przystań żeglarska, z której korzystają zarówno amatorzy pływania na łódkach i jachtach, jak też regionalna biała flota. Z portu w Węgorzewie turyści mogą wybrać się na klimatyczny, niezapomniany rejs po mazurskich jeziorach i kanałach. Statki floty Żeglugi Mazurskiej oferują dodatkowo m.in. organizację konferencji i hucznych przyjęć na pokładzie.

Filmowaniem Portu Żeglugi Mazurskiej może zająć się firma KM Studio filmy reklamowe Wrocław

Port Żeglugi Mazurskiej adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Port Żeglugi Mazurskiej, zobacz gdzie w Węgorzewie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Port Żeglugi Mazurskiej.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Port Żeglugi Mazurskiej opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij